כתובת הסניף

ורדיה 12, חיפה

מרכז ניצנים

ימי פעילות

א-ה מ 9:00 עד 20:00
ימי ו' מ9:00 עד 14:00
ההגעה בתיאום מראש בלבד

חניה

חינם

תחבורה ציבורית

5, 5-א'

מבין הסניפים שיש לניו פיט, זה אחד הסניפים הקרובים ביותר לים (לסקרנים – מספר 2 אחרי סניף אשדוד). אם במקרה אתם באים מהים, יהיה לכם קל להגיע (והחיים שלכם יפים). קל להגיע גם באמצעות רכב או תחבורה ציבורית, אז אל תנעלו על הים רק כי אנחנו מתרגשים שהוא שם. הוא עוד יהיה שם כשתצאו (בתקווה – עם המדרסים החדשים שלכם).

בשורה התחתונה – זה סניף למדרסים בחיפה. אתם יודעים איך זה עובד: מגיעים לבדיקה, מחכים כמה דקות, יוצאים עם מדרסים אורתופדיים – נגמר הסיפור. תבואו, אנחנו מחכים לכם בקומה השנייה, חדר 4B. המדרסנים שלנו יטפלו בכם יפה, במקצועיות ובמסירות – ככה זה אצלנו.

כתיבת תגובה

branch pic

אנחנו כאן עבורך! השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי

flag-israel
לקוחות יקרים,
בימים אלה, לאור המאמץ המלחמתי, חברת ניו-פיט מקפיאה את פעילותה. נשוב לכל פנייה בהקדם האפשרי עם הפתיחה המחודשת שבוא תבוא. אנחנו מאחלים לכל עם ישראל ימים טובים🙏❤️
tiny-passover-celebration-concept-matzah-kosher-red-wine-walnut-white-yellow-roses-traditional-ritual-jewish-bread-sand-color-old-tile-wall-background-passover-food-pesach-jewish-holiday
לקוחות יקרים,
חברת ניו-פיט יוצאת לחופשה לרגל החג, ותחזור לפעילות מלאה ביום חמישי עם צאת החג (13.04). עד אז, אנחנו מאחלים לכם חג שמח, כשר ושקט :)
לקביעת בדיקה ללא התחייבות
לקביעת בדיקה, השאר שם, טלפון ומייל וניצור איתך קשר תוך 24 שעות