קייר פלוס (+Care)

מדרסי קייר פלוס

מדרסי +Care - מדרסים מותאמים לבעיות רפואיות

אצלנו בניו-פיט, דאגה למטופל המתמודד עם בעיה רפואית היא דאגה כנה. אנחנו מייצרים מדרסים שלא זאת בלבד שמותאמים לאופן המחלה, אלא גם בנויים כך שהם "מתקנים את עצמם" בהתאם למבנה של כף הרגל. מבחינה אורטופדית, אנחנו רוצים מדרס שהשכבה הטרמו-פלסטית שלו תהיה קשיחה ותספק את מלוא התיקון האורטופדי. 

אבל מדרסים כאלה עלולים להיות מאוד לא נעימים, ידרשו תקופת הסתגלות ארוכה ומה גם שאם הם קשיחים מדי, הם לא באמת יהיו נעימים גם כשהבעיה תעבור. מצד שני – מדרסים שהם רק רכים יהיו אולי נעימים, אבל לא באמת יעזרו לתקן דפורמציות של כף הרגל. 

הייחוד של המדרסים של ניו-פיט באופן כללי הוא בזה שהם מאפשרים תהליך תיקון ללא הסתגלות כואבת וטראומטית – ובנושא של מדרסים לבעיות רפואיות זה יתרון חשוב הרבה יותר.

care_Plus-Page

כל בעיה רפואית דורשת התמודדות והתאמת מדרס נפרדת, מן הסתם – אבל הנקודה היא שעם מדרסי  Care+ של ניו-פיט אתם יוצאים לתהליך. המדרסים אמורים להרגיש נוח מהרגע הראשון, אבל הנקודה היא שהם יעברו אתכם תהליך של שיפור. 

בנוסף, למי שסובלים מדפורמציה אורטופדית כלשהי אבל שעוסקים בנוסף בספורט או בנשיאת משקלים, ניתן להתאים דגמי מדרסים משולבים. 

היום לסבול מדפורמציה אורטופדית לא חייב להיות גזירת גורל – אפשר להיות כדורסלן עם פלטפוס או מטייל הרים חולה סוכרת.

care_Plus-Page2
branch pic

אנחנו כאן עבורך! השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי

flag-israel
לקוחות יקרים,
בימים אלה, לאור המאמץ המלחמתי, חברת ניו-פיט מקפיאה את פעילותה. נשוב לכל פנייה בהקדם האפשרי עם הפתיחה המחודשת שבוא תבוא. אנחנו מאחלים לכל עם ישראל ימים טובים🙏❤️
smalltynitop-view-of-kippah-matza-and-wine-jewish-passove-2023-11-27-05-06-36-utc
לקוחות יקרים,

חברת ניו פיט יוצאת לחופשה לרגל החג, ותחזור לפעילות מלאה ביום רביעי עם צאת החג (01.05). עד אז, אנחנו מאחלים לכם חג שמח כשר ושקט

לקביעת בדיקה ללא התחייבות
לקביעת בדיקה, השאר שם, טלפון ומייל וניצור איתך קשר תוך 24 שעות