קז'ואל (Casual)

מדרסי קז'ואל

מדרסי Casual – בעיקר ליום-יום

מדרסים מסוג קז'ואל מיועדים, כשמם, לשימוש יומיומי. בשונה ממדרסים לנעליים אלגנטיות, נעליים סגורות אחרות נוטות להיות יותר מרווחות, וכך יש מקום להכניס שכבת נוחות נוספת. כאמור, מבחינת התפקוד הביו-מכני של המדרסים, שכבת הבסיס אמורה להיות קשה ומועילה מבחינה אורטופדית, ושכבת התמיכה אמורה לספק תחושה רכה ונעימה. 

במדרסים לשימוש יומיומי יש שתי שכבות תמיכה – והמשמעות היא שלא תרצו להוריד אותם מהרגליים. מדרסים מהסוג הזה שומרים על תחושת רכות גם לאחר 12 שעות של עבודה בדרגת קושי בינונית.

casual מדרסי

הולכים לחלק דואר? להסתובב כל היום בין הקומה הראשונה והשנייה של בית הספר? אלה מדרסים מצוינים; הולכים לכבוש את האוורסט? עדיף מדרסים קצת קשוחים יותר.

אבל אם רוב הפעילות הגופנית שלכם מסתכמת בעמידה והליכה, אלה המדרסים שכדאי לכם ללכת עליהם. הם נוחים, מתאימים בקלות לכל נעל סגורה, והעיקר – הם מבצעים את המלאכה שלשמה הם הותאמו: שמירה על המנח התקין של כפות הרגליים והגנה משלל פגיעות אורטופדיות.

cagual insoles
branch pic

אנחנו כאן עבורך! השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי

flag-israel
לקוחות יקרים,
בימים אלה, לאור המאמץ המלחמתי, חברת ניו-פיט מקפיאה את פעילותה. נשוב לכל פנייה בהקדם האפשרי עם הפתיחה המחודשת שבוא תבוא. אנחנו מאחלים לכל עם ישראל ימים טובים🙏❤️
smalltynitop-view-of-kippah-matza-and-wine-jewish-passove-2023-11-27-05-06-36-utc
לקוחות יקרים,

חברת ניו פיט יוצאת לחופשה לרגל החג, ותחזור לפעילות מלאה ביום רביעי עם צאת החג (01.05). עד אז, אנחנו מאחלים לכם חג שמח כשר ושקט

לקביעת בדיקה ללא התחייבות
לקביעת בדיקה, השאר שם, טלפון ומייל וניצור איתך קשר תוך 24 שעות