הארדקור (Hardcore)

מדרסי הארדקור

מדרסי Hardcore – למשקלים כבדים

מה יכול להיות כל כך הארדקור במדרסים, אתם שואלים? ככל שהדבר נוגע לבריאות כפות הרגליים שלכם, הדבר הכי הארדקור שהן יתמודדו איתו – להוציא תקופות של הסתגלויות לסוגים חדשים של פעילות גופנית – זה משקל. 

הנה אנחנו, גברים ונשים צעירים וחזקות (לפחות ברוחנו), ואנחנו לגמרי יודעים ויודעות מה היכולות שלנו. אנחנו יודעים, למשל, שהליכה של עשרה קילומטר היא "קטנה עלינו", או אפילו טיפוס עשר קומות במדרגות, או אפילו טיפוס הרים (לחובבי הז'אנר). בנוסף, אנחנו יודעים שאנחנו לגמרי יכולים – ושוב, בהחלט בהחלט גם יכולות – להתמודד עם משקלים כבדים כמו שישיית מים, או תיק עם מחשב והרבה ספרים וכן הלאה.

מדרסי הרדקור

רק מה רובנו לא מבינים עד שלומדים בדרך הקשה? שאפילו אם אנחנו רגילים לרוץ עשרה קילומטר בשעה (שני קילומטר בעשר דקות זה לא רע), ואפילו אם אנחנו מסוגלים להרים גם שלושים קילו על הגב, זה לא אומר שכדאי לנו לשלב. הסיבה היא גורם קטנטן שנקרא כפות רגליים: אולי הידיים שלנו רגילות לשאת משקלים, אבל בריצה המשקל עובר לכפות הרגליים. אם אתם רצים עם משקל, העומס על כפות הרגליים גדל פי שלושה מהמשקל שלכם כולל המשקל שאתם נושאים. אם כפות הרגליים שלכם לא מיומנות בזה, התמודדות אחת למשך פרק זמן ארוך מדי יכולה ליצור הרבה בעיות.

בשביל להתמודד עם משקלים הארדקור – וזה לא משנה אם אתם סבלים, נשים בהיריון כבדות משקל או טיילים מושבעים שיוצאים לטרקים של שבועות עם ציוד על הגב – עדיף להצטייד במדרסי הארדקור. מדרסי הארדקור הם עבים במיוחד ונושאים שלוש שכבות תמיכה, ולכן לא מתאימים לכל נעל אלא לנעליים רחבות (למשל כמו בלאנסטון) – אבל מי שהולך איתם יכול להרגיש כאילו הוא דורך על עננים. אם אתם הולכים על אחת החוויות האלה – כדאי להצטייד בנעליים מתאימות, זה יהיה שווה את זה.

מדרסי הרדקור2
branch pic

אנחנו כאן עבורך! השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי

flag-israel
לקוחות יקרים,
בימים אלה, לאור המאמץ המלחמתי, חברת ניו-פיט מקפיאה את פעילותה. נשוב לכל פנייה בהקדם האפשרי עם הפתיחה המחודשת שבוא תבוא. אנחנו מאחלים לכל עם ישראל ימים טובים🙏❤️
smalltynitop-view-of-kippah-matza-and-wine-jewish-passove-2023-11-27-05-06-36-utc
לקוחות יקרים,

חברת ניו פיט יוצאת לחופשה לרגל החג, ותחזור לפעילות מלאה ביום רביעי עם צאת החג (01.05). עד אז, אנחנו מאחלים לכם חג שמח כשר ושקט

לקביעת בדיקה ללא התחייבות
לקביעת בדיקה, השאר שם, טלפון ומייל וניצור איתך קשר תוך 24 שעות