בוסט (Boost)

מדרסי בוסט

מדרסי Boost – מדרסים לנעלי ספורט

אלה בגדול מדרסים לספורטאים אמיתיים שעובדים עם הרגליים. מדרסים לריצה, כדורסל, טניס, טיולים ארוכים וכו' – כולם נכנסים בקבוצה הזאת. מה שמיוחד במדרסים האלה ושהופך אותם למותאמים לפעילות גופנית הוא הקפיציות שלהם. הסוד שלנו הוא שהוספנו פורון כבולם זעזועים. 

הידעתם שבמהלך ריצה העומס על כפות הרגליים גדל פי שלושה ממשקל הגוף? ולא הכנסו לשקלול תנועות חדות, זיגזג וקפיצות מורכבות, שיכולות להפעיל עומס גדול בהרבה באופן נקודתי והרסני. וזה בדיוק מה שמדרסים מהסוג הזה מיועדים למנוע.

boost insoles

קרה לכם פעם במהלך הריצה – במגרש או בחוץ – שאתם צריכים בוסט? הבוסט מגיע מהרגליים. היעילות של המדרסים האלה באמת יכולה להגיע עד כדי שיפור ביצועים: אם תרצו, מדרסי 4X4. 

ריצה בזווית חדה? נחיתה בזווית חדה? תתפלאו כמה כפות הרגליים שלכם מוגבלות בגלל רגישות לכאבים שנגרמים מזעזועים, ועד כמה בלימת זעזועים טובה תגרום לכם להרגיש בטוחים יותר ומוכנים יותר. אלה מדרסים שישמרו על שגרת הספורט שלכם בריאה ונוחה יותר.

boost_page-2
branch pic

אנחנו כאן עבורך! השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי

flag-israel
לקוחות יקרים,
בימים אלה, לאור המאמץ המלחמתי, חברת ניו-פיט מקפיאה את פעילותה. נשוב לכל פנייה בהקדם האפשרי עם הפתיחה המחודשת שבוא תבוא. אנחנו מאחלים לכל עם ישראל ימים טובים🙏❤️
smalltynitop-view-of-kippah-matza-and-wine-jewish-passove-2023-11-27-05-06-36-utc
לקוחות יקרים,

חברת ניו פיט יוצאת לחופשה לרגל החג, ותחזור לפעילות מלאה ביום רביעי עם צאת החג (01.05). עד אז, אנחנו מאחלים לכם חג שמח כשר ושקט

לקביעת בדיקה ללא התחייבות
לקביעת בדיקה, השאר שם, טלפון ומייל וניצור איתך קשר תוך 24 שעות