אלגנט (Elegant)

מדרסי אלגנט

מדרסי Elegant – בעיקר נעליים אלגנטיות

סוג המדרסים הזה של ניו-פיט מיועד למי שמשתמשים בנעליים אלגנטיות בתדירות גבוהה – למשל, מי שנדרש ללבוש אלגנטי לעבודה במהלך היום יום. המדרסים האלה מתאימים לכל הנעליים האלגנטיות, החל מנעלי עקב ועד לסנדלים. 

חשוב להבין שנעליים אלגנטיות באופן כללי הן נעליים שהפונקציה של נעליים אלגנטיות היא יופי (בעיני המתבונן) – כמובן לא תמיכה אורטופדית. נהפוך הוא, נעלי עקב מכל סוג (ולרוב נעלי האלגנט יש עקב) הן פשוט עבירה אורטופדית, מכיוון שהן מייצבות את כף הרגל מלכתחילה במנח לא נכון.

כדאי להדגיש את הנקודה הזאת: מה שמייחד מדרסי אלגנט ממדרסים בהתאמה אישית אחרים הוא שיש להם שכבת תמיכה אחת בלבד, מה שמאפשר להם להיות דקים במיוחד וכך להתאים לכל נעל. 

elegant insoles

במידת הצורך ניתן להתקין מדרס ¾ שיתאים לכל נעל – מאחר שהמדרס מספק תמיכה מהעקב עד לכפות הרגליים, הוא מאפשר את מלוא התמיכה האורטופדית הנדרשת. למעשה, גם הטיפול בבעיה באצבעות כפות הרגליים מתחיל מעצמות המטטרסל – עצמות המסרק. בכך, הערך הייחודי של המדרסים האלה הוא בעצם זה שהם מתאימים לנעליים אלגנטיות, ומונעים את הנזק שנעליים אלגנטיות גורמות לעתים קרובות לכפות רגליים. 

אם אתם הולכים בנעליים אלגנטיות בקביעות, אלה המדרסים המתאימים לכם. אבל בין אם אתם הולכים לרקוד ולהשתולל בחתונה ובין אם אתם הולכים לשבת במשרד כל (כמעט) כל היום, ההמלצה האורטופדית הטובה ביותר שאנחנו יכולים לתת היא להימנע מנעליים אלגנטיות אם הן גורמות לפגיעה בכפות הרגליים – אבל זאת עצה אורטופדית ולא אופנתית.

אם אתם בכל זאת בוחרים או נדרשים לנעליים אלגנטיות, אז הסוג הספציפי שתבחרו כבר פחות משנה: בחרו באלה שנראות לכם הכי יפות, ותשאירו לנו לשמור על בריאות כפות הרגליים שלכם. 

men_shoe_elegant_insole
branch pic

אנחנו כאן עבורך! השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי

flag-israel
לקוחות יקרים,
בימים אלה, לאור המאמץ המלחמתי, חברת ניו-פיט מקפיאה את פעילותה. נשוב לכל פנייה בהקדם האפשרי עם הפתיחה המחודשת שבוא תבוא. אנחנו מאחלים לכל עם ישראל ימים טובים🙏❤️
smalltynitop-view-of-kippah-matza-and-wine-jewish-passove-2023-11-27-05-06-36-utc
לקוחות יקרים,

חברת ניו פיט יוצאת לחופשה לרגל החג, ותחזור לפעילות מלאה ביום רביעי עם צאת החג (01.05). עד אז, אנחנו מאחלים לכם חג שמח כשר ושקט

לקביעת בדיקה ללא התחייבות
לקביעת בדיקה, השאר שם, טלפון ומייל וניצור איתך קשר תוך 24 שעות