מדרסים אורטופדיים

מדרסים אורטופדיים

מדרסים אורטופדיים - מי צריך אתכם?

בשנים האחרונות הולכת וגוברת המודעות לבריאות ואיכות החיים. אנחנו מצחצחים שיניים פעמיים ביום, כדי לטפל (ובעיקר למנוע) בעיות שיניים וחניכיים; עושים חיסונים לפני שאנחנו טסים לחו"ל; ונמרחים בקרם הגנה כשאנחנו יוצאים לים. 

כל אלה דברים שאנחנו עושים לטובת הבריאות שלנו. אבל לא רק הבריאות: הרכבת משקפיים או עדשות כשהראייה שלנו לא מושלמת, הקפדה על תזונה נכונה ועל פעילות גופנית כשאנחנו בריאים – אלה דברים שאנחנו עושים לטובת איכות החיים שלנו.

מדרסים אורטופדיים הם חלק חשוב בבריאות ובאיכות החיים. מדרסים הם אביזרי תמיכה אורטופדיים, שמתאמים בין החלל הפנימי של הנעליים לכפות הרגליים בצורה טיפולית ומותאמת אישית. הם מטפלים ומונעים שלל מחלות ובעיות בריאותיות – כאבי דורבן, כאבי גב וצוואר, שברי מאמץ וכן הלאה. בנוסף, הם משפרים את איכות החיים: לאחר תקופת הסתגלות קצרה, הם יהיו לכם נוחים יותר, ויאפשרו לגוף שלכם להתמודד טוב יותר עם פעילות גופנית שמאמצת את הרגליים. 

אנחנו לא מדברים על שיפור זניח, אלא על שיפור דרמטי – לעתים, הפער בין מדרסים אורטופדיים להיעדרם הוא הפער בין אדם תשוש גופנית לבין ספורטאי מצטיין! יש אנשים שחושבים שזה עניין של גיל – "בגיל 50 טבעי שיהיו כאבים בהליכה ממושכת…" ייתכן שזה טבעי, אבל זו לא גזירת גורל: מדרסים מותאמים אישית יאפשרו לכם להמשיך לתרגל פעילות גופנית, תוך דאגה טיפולית לכפות הרגליים!

מדרסים בהתאמה אישית - למה לי?

מדרסים בהתאמה אישית דומים למשקפיים: הם בדיוק במידה, והם מתמודדים עם הבעיה בזמן שמשתמשים בהם. ברוב מוחלט מהזמן בו הגוף שלנו נתון במאמץ, הרגליים הן הנושאות העיקריות בנטל. זה בסדר – לשם כך הן מיועדות. 

ועם זאת, לעתים כפות הרגליים שלנו נתקלות בשלל מכשולים: משקל כבד על הגב לצד מרווח תנועה מסוים בתוך הנעל עשוי לגרום ליבלות ברגליים; בעיות אורטופדיות שונות עשויות להקשות על ההליכה – במקרים קיצוניים, עד הימנעות מוחלטת; וכל בעיה כזאת עשויה להביא איתה בעיות נוספות מהסגנון.

מה יעשה גוף שמנח כפות הרגליים שלו לא מדויק? ברוב המקרים, הגוף שלנו מיועד לפצות על החסר ולהמשיך ללכת: אם צריך, הוא יעקם קצת את הברך, את הגב או את הצוואר כדי לאפשר הליכה. עם זאת, בטווח הרחוק, כמובן – הבעיה תלך ותחמיר. הבעיה היא שהנעליים שלנו לא הותאמו לנו אישית, ולכן לא מאפשרות מנח מדויק של כפות הרגליים. 

הן אמורות להתאים – בערך – לגודל כף רגלנו; הן לא יכולות ולא אמורות לטפל בבעיות כמו פלטפוס, קשת גבוהה, מצב בו כפות הרגליים אינן זהות אחת לשנייה וכן הלאה. מדרסים מותאמים אישית יאפשרו לכפות הרגליים שלכם להיות במנח הנכון להן. 

מנח נכון של כפות הרגליים הוא הבסיס לחיות בשלום עם רגליים פעילות: הוא מאפשר לברכיים למצוא את מקומן הנכון מעל כפות הרגליים, ומאפשר לחוט השדרה להתיישר באופן טבעי ונטול כאבים מעליהן. מדרסים שלא הותאמו אישית ששאינם אלא רפידות – מוצר שעשוי למנוע פטריות ברגליים (במיוחד לספורטאים), ושהוא אולי נעים יותר, אבל חסר ערך רפואי או אורטופדי מעבר לכך.

סבבה. למה ניופיט?

שמחים ששאלתם:
המקצועיות שלנו. הטכניקה החדשנית שלנו להתאמה אישית מביאה לדיוק שיא באמצעות סריקה ממוחשבת של כף הרגל, המדרסנים שלנו מכירים את הבעיות שאתם סובלים מהן ואת דרכי הטיפול בהן, ובמקרים מורכבים יפנו אתכם לטיפולו של ד"ר איתן סביר. ד"ר סביר הוא רופא בכיר ומנתח במחלקה האורטופדית של ביה"ח מאיר, ואחד הפודיאטורים הבודדים בארץ (פודיאטריה היא ענף רפואי שמתמחה בכף הרגל). 

ברוב המקרים, כאשר הברירה היא בין מדרסים לבין ניתוח – ד"ר סביר ממליץ על מדרסים (מסיבות מובנות). כמו ברוב התחומים, ובמיוחד בתחומים רפואיים, אתם תרצו מישהו שיודע מה הוא עושה. זאת הסיבה הראשונה לפנות אלינו – המקצועיות שלנו.

השירות שלנו. בשירות, אנחנו לא מתכוונים לזה שנחייך אליכם כשתבואו לקנות מדרסים (למרות שגם זה נכון) – אלא למחויבות לתוצאות: מהרגע שתפנו אלינו (טופס צור קשר בצד שמאל של המסך), אנחנו נקבע לכם פגישה באחד מהסניפים שלנו. 

ניו פיט היא רשת בפריסה ארצית, עם סניפים מנהרייה בצפון ועד באר שבע בדרום – ובדרך אנחנו גם מספקים מדרסים בתל-אביב, ירושלים, ועוד ערים רבות. לאחר התקנת המדרסים (במקום, תוך פחות מחצי שעה) אנחנו נמשיך ללוות אתכם, ונתעקש – ממש נרדוף אחריכם – שתבואו לבדיקה תקופתית אחת לחצי שנה, כדי לוודא שהכול תקין במדרס ושחל שיפור במצבכם מאז שרכשתם אותו. אגב, אם מסיבה כלשהי המדרסים שלנו לא יפתרו את הבעיות האורטופדיות שלכם – אנחנו נתאם עבורכם (גם הפעם בלי תוספת תשלום) פגישת אבחון עם ד"ר סביר (מי שקרא את הסעיף הקודם יודע שפגישה עם רופא ברמת המומחיות של ד"ר סביר זה לא עניין של מה בכך, ואנחנו אומרים את זה בכל הצניעות).

האחריות שלנו. מדרסים בהתאמה אישית עשויים להיות עסק יקר. מבחינתנו, מרגע שרכשתם את המדרסים – אנחנו מעניקים לכם תעודת אחריות למשך שנתיים (זה המון ביחס למה שתקבלו במקומות אחרים בתחום – תבדקו אותנו). המדרסים עצמם, אגב, יכולים להמשיך ללוות אתכם תקופה ארוכה לאחר תום האחריות.

מדרסים אורטופדיים. בחור צעיר קופץ
מדרסים אורטופדיים. רופא אורתופד
branch pic

אנחנו כאן עבורך! השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי

flag-israel
לקוחות יקרים,
בימים אלה, לאור המאמץ המלחמתי, חברת ניו-פיט מקפיאה את פעילותה. נשוב לכל פנייה בהקדם האפשרי עם הפתיחה המחודשת שבוא תבוא. אנחנו מאחלים לכל עם ישראל ימים טובים🙏❤️
smalltynitop-view-of-kippah-matza-and-wine-jewish-passove-2023-11-27-05-06-36-utc
לקוחות יקרים,

חברת ניו פיט יוצאת לחופשה לרגל החג, ותחזור לפעילות מלאה ביום רביעי עם צאת החג (01.05). עד אז, אנחנו מאחלים לכם חג שמח כשר ושקט

לקביעת בדיקה ללא התחייבות
לקביעת בדיקה, השאר שם, טלפון ומייל וניצור איתך קשר תוך 24 שעות