מדרסים בטבריה

מדרסים בטבריה

ברוכים הבאים לסניף החדש של ניו פיט – והפעם בטבריה, כי גם למי שמתהלך במשעולים בין דגניה לכינרת מגיע ליהנות ממדרסים אורטופדיים ברמה הכי גבוהה שיש. הגענו לטבריה להרים קצת את הרמה של המדרסים (no offence) – כי יש מדרסים, ויש מדרסים בהתאמה אישית מושלמת כמו שרק ניו-פיט יודעת לעשות. אז מהיום, אם אתם מחפשים מדרסים בטבריה, תדעו שאתם בעצם מחפשים אותנו.

לא נקשה עליכם: אתם יכולים למצוא אותנו במרכז הרפואי ארבל (רחוב השומר 30), בחדר 3 בקומת הקרקע. בכניסה לטבריה מכיוון צומת גולני ליד מלון המלך שלמה, מתחת לגשר בכניסה לטבריה פונים שמאלה וממשיכים ישר עד שיש רק פניה ימינה – אנחנו מחכים לכם שם.

branch pic

אנחנו כאן עבורך! השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי

flag-israel
לקוחות יקרים,
בימים אלה, לאור המאמץ המלחמתי, חברת ניו-פיט מקפיאה את פעילותה. נשוב לכל פנייה בהקדם האפשרי עם הפתיחה המחודשת שבוא תבוא. אנחנו מאחלים לכל עם ישראל ימים טובים🙏❤️
tiny-passover-celebration-concept-matzah-kosher-red-wine-walnut-white-yellow-roses-traditional-ritual-jewish-bread-sand-color-old-tile-wall-background-passover-food-pesach-jewish-holiday
לקוחות יקרים,
חברת ניו-פיט יוצאת לחופשה לרגל החג, ותחזור לפעילות מלאה ביום חמישי עם צאת החג (13.04). עד אז, אנחנו מאחלים לכם חג שמח, כשר ושקט :)
לקביעת בדיקה ללא התחייבות
לקביעת בדיקה, השאר שם, טלפון ומייל וניצור איתך קשר תוך 24 שעות